OK

Prosím, připojme v naší farnosti ke společné večerní modlitbě (viz výzva biskupů ke společné modlitbě) i modlitbu litanií ke sv. Zdislavě. Tak budeme ještě více v naší farnosti duchovně spjatí modlitbou k té, která zde má svůj původ, která je patronkou rodin a nemocných, zdravotníků, ošetřovatelů i pracovníků v sociálních službách, je spolupatronkou našeho národa. Jistě nám Zdislava naslouchá a je ráda, že se k ní spolu obracíme. Věřím, že je nám Zdislava nablízku! Svěřujme se denně i její přímluvě, jako přímluvě Panny Marie, sv. Josefa a sv. Václava. Spolu s ní se obraťme důvěrou k Bohu, který nás věrně provází v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci, v hojnosti i nedostatku, v jehož rukách je celý náš život. Spolu se Zdislavou buďme světlem naděje tomuto světu a spolu s ní pečujme trpělivě o rodinu i potřebné kolem nás, spolu s ní se modleme za nás i za všechny a zvláště za ukončení koronovirové pandemie.

Díky za společnou modlitbu, která je světlem naděje i tam, kde si už lidé neví rady a připadají si v koncích.

Banery