ONLINE REZERVACE MÍST NA MŠE SVATÉ
v kostele sv. Václava v Křižanově

POZORNĚ ČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE K REZERVACI!

Díky rezervaci využijeme lépe a operativněji kapacity účastníků bohoslužeb.

Použitý rezervační systém je jednoduchý a bezpečný!

Rezervace slouží farníkům ze všech obcí farnosti Křižanov!
(Dobrá Voda, Horní Libochová, Jívoví, Kadolec, Křižanov, Kundratice, Kozlov, Sviny).

Farníci z Dobré Vody, Jívoví a Kadolce mohou také využívat možnosti účasti na mši ve všední den ve svých obcích.

Účastnit se mše sv. můžete jen tehdy, pokud máte potvrzenou rezervaci!

Těm, kdo mají úmysl na mši sv., místo předem rezervuje farář po telefonické domluvě.

Buďte ohleduplní!
Dejte přednost těm, kdo možnost být na mši delší dobu neměli.
Na mši v neděli si místo rezervujte cca jednou za měsíc a půl (to se mění dle aktuální možné kapacity). Pokud je ale na termínu během posledního dne před rezervací ještě místo, tak si můžete místo rezervovat i častěji.
Na mši v pátek je možné se vzhledem k menšímu zájmu rezervovat častěji.
(Dávejte si přednost, ale zase ne až tak, aby nakonec zůstala nevyužitá místa).

Kdy je možná rezervace místa?
Rezervovat si místo je možné nejdříve 7 dní a nejpozději 2 hodiny před daným termínem.

Jak rezervovat?
Kliknutím na daný termín (viz níže) se vám otevře formulář, ve kterém vyplníte požadované údaje a potvrdíte "Rezervovat".
K jednomu jménu lze rezervovat více míst, ale to platí pouze pro členy jedné domácnosti. Děti do 6 let se nepočítají (tzn. že jim nemusíte rezervovat místo).
Jinak si každý jednotlivec či domácnost rezervuje místa na vlastní jméno a email.
Email je potřebný pro potvrzení rezervace, u kterého je přiložen odkaz na případné zrušení (stornování) rezervace.

Jak zruším (stornuji) rezervaci?
Stornovat rezervaci je možné nejpozději 1 den před daným termínem, a to prostřednictvím emailu, na který bylo zasláno potvrzení o rezervaci.
(kliknutím na odkaz "stornovat rezervaci" se dostanete na stránku, kde ještě jednou kliknete na tlačítko "stornovat" a storno potvrdíte).

Prosím, pomozte těm, kdo nemají email či možnost rezervace!
Zvláště se to týká starších lidí v rodině či ve vašem okolí. Můžete je jednoduše přihlásit na jejich jméno a svůj email!
Pokud někdo nemá nikoho, kdo by mu pomohl, ať mi zavolá.

Dotazy na telefonu 733 742 732 (farář).

Bannery

TK